Ofertă de muncă

Ofertă de muncă Responsabil Linie Productie

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Zwevegem
Contractul de muncă: Voltijds
Tipul job-ului: Bediende
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Cautam un responsabil de linie pentru o companie alimentara din zona Zwevegem!

Sunteti capabil sa anticipati corect programul de productie.
Veti îndeplini sarcinile care va sunt atribuite.
Transmiteti informatiile relevante la teamleider

Completarea documentelor
Completarea cu exactitate a formularelor de productie în functie de articolul care urmeaza sa fie produs.
Înregistratii cu exactitate temperaturile produselor.
Efectuati corect sarcinile de control al codului de productie.
Completati formularele de înregistrare în mod corect.

Controlul stocurilor
Monitorizati stocurile în timpul productiei normale si raportati managerului dumneavoastra orice problema

Ordine, curatenie si igiena
Pastrati curatenia la locul de munca în timpul lucrului si al pauzelor. Dupa munca, locul de munca este lasat curat în conformitate cu standardele aplicate în cadrul companiei.

Cerințe

Cerințe:

Adaptabilitate: Sunteti capabil sa va adaptati destul de repede în circumstante schimbatoare.

Precizie: Sunteti atent la detalii ?va îndeplinitii sarcinile cu precizie.

Angajament: Va simtiti implicat în munca dumneavoastra si dati dovada de entuziasm.

Colegialitate: Sunteti interesat de munca si situatia colegilor dumneavoastra ajutindu i daca este nevoie
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

Geen rijbewijs vereist

Limbi:

Nederlands: Foarte bine
Frans: Bine
Engels: Foarte bine

Ofertă

Ofertă: remuneratie echitabila
dupa o perioada temporara de succes, posibilitatea unui contract permanent
Vei lucra într-o atmosfera de familie!
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Recruiter Kortrijk
056 24 74 74
kortrijkarbeiders@forumjobs.be

Contactați Recruiter