Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Montator (B/F)

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Ooigem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru un furnizor de tamplarie din pvc si alu cautam un montator.

Veti asigura panourile usilor cu benzi magnetice. Veti lucra in departamentul de "finisare", iar controlul calitatii, va face, de asemenea, parte din sarcinile dumneavoastra. In timp, exista, de asemenea, posibilitatea de a creste in cazul în care veti asambla si masura corect ferestrele din panourile usilor.

Toate aceste lucrari sunt personalizate la cererea clientului!

Cerințe

Cerințe:
  • Aveti afinitate tehnica
  • Puteti lucra indepedent
  • Aveti o capacitate de rationament logic
  • Vorbiti bine neerlandeza SAU engleza
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

  • Un loc de munca cu norma intreaga intr-o companie in plina dezvoltare unde atmosfera familiala este foarte importanta
  • Salariu atractiv
  • Munca de zi intre orele 07h30 si 16h, vineri pana la 15h
  • Concediu este acordat colectiv la vacantele scolare
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Contactați Ewelina