Ofertă de muncă Instalator Mobila - Firma De Design Interior

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Herzele
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Ai experien?a practica, e?ti atent la detalii ?i urmare?ti perfec?iunea? Atunci profita acum de oportunitatea de a face diferen?a alaturi de noi!

Cautam un lucrator motivat care sa se alature echipei noastre de plasare:

**Func?ia: Lucrator de montaj mobila**

- În calitate de plasator de mobila, vei fi responsabil de asamblarea finala la sediul clientului a tuturor tipurilor de mobilier la comanda, în principal bucatarii, dar ?i bai, dressinguri, dormitoare, mobilier de ?emineu ?i mobilier la comanda de toate tipurile.

Cerințe

Cerințe:

**Ce avem nevoie?**

- No?iuni de instala?ii sanitare ?i lucrari electrice.

- Sim?ul detaliului ?i al finisajelor.

- Experien?a în domeniu constituie un avantaj.

Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:

**Ce oferim?**

- O pozi?ie provocatoare într-o companie de design interior în plina dezvoltare.

- Fiecare proiect este unic, a?a ca te vei confrunta cu noi provocari în fiecare zi.

- Lucrul cu cele mai bune produse ?i materiale.

- Un mediu de lucru dinamic în care este apreciata maiestria.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina