Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Se Cauta Un Fabricant De Mobila

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Herzele
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Esti pasionat de crearea de mobilier si excelezi la finisaje? Îti place sa lucrezi în echipa, dar poti lucra si independent? Atunci avem jobul potrivit pentru tine ca producator de mobila!

** Atributiile tale: **

-Asamblarea dulapurilor pe comanda si preasamblarea diferitelor aranjamente de mobilier (bucatarii, dressinguri, bai, dormitoare, mobilier pentru semineu si multe altele) în atelierul nostru.

-Asigurarea finisajului unic al fiecarei piese, cu atentie la detalii.

-Utilizarea masinilor manuale si a fierastraului de panouri pentru lucrari de precizie.

Cerințe

Cerințe:

** Profil: **

- Simtul detaliului si al finisajului.

- O anumita experienta este un avantaj, dar si începatorii entuziasti sunt bineveniti.

- Nu sunt necesare cunostinte de CNC.

** Competente legate de locul de munca:**

- Curatarea si ambalarea mobilierului finit pentru livrare.

- Fabricarea elementelor de interior (lambriuri din lemn etc.).

- Asamblarea sau montarea mobilierului.

- Verificarea asamblarii (patra?ica, stabilitate, planeitate, ...) si actualizarea pieselor (sertare, usi, ...).

Experiență:

Minimum 2 ani experienta

Ofertă:

** Oferta:**

- Companie de design interior în crestere, cu lucrari variate.

- Fara lucrari în banda, fiecare piesa este unica!

- Pachet salarial atractiv.

- 20 de zile de concediu legal, plus 16 zile ADV suplimentare pe an.

Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina