Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Angajat Montaj Jaluzele Solare

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Waregem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru clientul nostru, o companie specializata în jaluzele solare, cautam un angajat pentru asamblarea jaluzelelor solare.

  • În aceasta pozitie, veti fi responsabil pentru asamblarea componentelor de copertine.
  • Veti beneficia de instruire interna pentru a dobândi abilitatile necesare.
  • În acest caz, îndemânarea si munca fina sunt foarte importante.
  • Munca fizica nu reprezinta o problema pentru dumneavoastra.
  • Aveti o viziune tehnica puternica.

Cerințe

Cerințe:
  • Sa fiti capabil sa realizati dexteritate si munca fina
  • Munca fizica nu reprezinta o problema
  • Perspicacitate tehnica puternica
Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine

Ofertă:
  • Remunerare atractiva
  • Atmosfera de familie
  • Colegi grozavi
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina