Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Controlor Calitate

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Bavikhove
Tipul job-ului: Arbeider
Orar: Nachtwerk

Descrierea postului

Pentru o companie producatoare de diverse produse din cartofi din zona Waregem, Forum Jobs este in cautarea unui controlor calitate.

Veti fi responsabil de prelevarea probelor, inregistrarea valorilor, efectuarea controalelor si analizelor asupra produselor, precum si de transmiterea datelor obtinute sefului de tura.

Cerințe

Cerințe: Experienta in domeniu este necesara.
Experiență:

Experienta relevanta

Ofertă: Compania ofera salariu atractiv insotit de bonusuri extralegale.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Barbara Wyffels
055 89 08 05
oudenaarde@forumjobs.be

Contactați Barbara