Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Mester - Instalatii Sanitare

Municipiu: West-Vlaanderen
Regiune: Waregem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Dori?i sa lucra?i într-o companie stabila, cu o atmosfera de familie ?i în care ne concentram puternic pe o abordare individuala ?i profesionala.

Compania ofera solu?ii totale de calitate pentru instala?ii sanitare, încalzire, ventila?ie, aer condi?ionat, alarme ?i electricitate.

  1. Vei fi responsabil de instalarea instala?iilor sanitare ?i de încalzire centrala pe ?antierele de construc?ii reziden?iale, sprijinindu-l pe maistrul nostru, ?eful tau de tura.

Cerințe

Cerințe:
  • Ave?i în buzunar o prima experien?a profesionala relevanta ca instalator de instala?ii sanitare ?i de încalzire centrala.
  • Sunte?i disponibil imediat.
  • De preferin?a ai absolvit un curs de formare profesionala relevant.
  • Sunte?i în posesia unui permis de conducere B.
  • Ave?i cuno?tin?e bune de olandeza ?i engleza
    etc.)
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

B (Auto)

Limbi:

Engels: Bine

  • Va ve?i alatura unei companii de familie, unde ve?i face parte dintr-o echipa unita.
  • Vei avea ocazia sa lucrezi la mai multe proiecte mari ?i frumoase, unde î?i vei putea dezvolta în continuare abilita?ile.
  • Posibilitatea de a începe imediat.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Contactați Olga