Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Sofer Pe Excavator - Munca De Zi

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Oudenaarde
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Cautam un sofer de excavator pentru o companie în plina dezvoltare.

Atributiile dumneavoastra:

- Veti fi responsabil de conducerea excavatorului pe senile de pâna la 35 de tone pentru a efectua lucrari de terasamente, lucrari de fundatie si lucrari de demolare.

- Vei organiza munca în cadrul echipei.

- De asemenea, vei ajuta personal la lucrarile de terasamente.

Santierele sunt situate în regiunea Flandra de Vest ?i Flandra de Est, cu plecare de la Depot Oudenaarde.

Cerințe

Cerințe: O anumita experienta în sectorul constructiilor si faptul de a putea citi planurile de constructie reprezinta un avantaj.

Aveti un certificat si experienta ca operator de excavator.

Aveti un certificat VCA valabil sau sunteti dispus sa obtineti unul.

Aveti permis de conducere (B) si detineti o masina.

Sunteti motivat si puteti lucra independent.

Sunteti obisnuit cu munca fizica.
Experiență:

Experienta relevanta

Permis de conducere:

B (Auto)

Ofertă

Ofertă: Angajare în constructii - PC 124.

Salarizare în functie de capacitate, experienta si angajament.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

Geen specifieke studievereisten

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina