Ofertă de muncă International

Ofertă de muncă Mecanic Auto În Regiunea Waregem

Informații generale

Municipiu: Oost-Vlaanderen
Regiune: Waregem
Orar: Dagwerk

Descrierea postului

Pentru un garaj renumit din regiunea Waregem, cautam un mecanic auto. În calitate de mecanic auto, veti fi responsabil de întretinerea si repararea diferitelor tipuri de vehicule, inclusiv autoturisme, masini mici de marfa si camioane.

Atributii si responsabilitati:

-Efectuati lucrari de întretinere si reparatii la vehicule
-Diagnosticati si rezolvati defectiunile
-Schimbarea anvelopelor, a frânelor si a altor componente

Cerințe

Cerințe:
  • Este necesara aptitudinea tehnica si experienta în mecanica auto.
  • Sunt bineveniti absolventii de scoala cu diploma în mecanica auto
  • Sunt binevenite si persoanele cu experienta în mecanica auto la un alt garaj de alta marca, cu experienta specifica în acest domeniu
  • Trebuie sa fie capabil sa faca mai mult decât întretinere, de exemplu, sa repare probleme la motor, transmisie si suspensie
  • Trebuie sa poata dovedi aptitudini tehnice (educatie, hobby-uri)

Experiență:

Experienta relevanta

Limbi:

Nederlands: Bine
Engels: Bine

Ofertă:
  • Un salariu atractiv
  • Un mediu de lucru placut
  • Oportunitati de a va dezvolta în cariera.
Salariu: Salariu/oră

Studii :

TSO 3de graad Autotechnieken

Contactați consultantul

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Contactați Madalina