Oferta pracy

Oferta pracy Kierownik Zmiany Rezerwowej - Nocna Zmiana

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Meulebeke
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Nachtwerk

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma z Meulebeke znana na calym swiecie w branzy wlóknin. Znane produkty? Wlókniny z pieluch i podpasek higienicznych, bandaze medyczne, wlókniny z kurtek narciarskich i inne. Aby stworzyc ten produkt, poszukujemy rezerwowego szefa zmiany - stala nocna zmiana.

TWOJE OBOWIAZKI:

Jako (rezerwowy) kierownik zmiany jestes odpowiedzialny za obsluge calej linii.
Znasz wszystkie stanowiska i w razie potrzeby mozesz wskoczyc wszedzie.
Usuwasz równiez drobne usterki.
Wykonujesz równiez próbki i sprawdzasz parametry (waga, grubosc, wytrzymalosc na rozciaganie).
Bedziesz pracowac na fizycznie ciezszej linii, poniewaz rolki waza od 30 do 40 kg. Rolki pakuje sie glównie recznie.

Wymagania

Wymagania:

PROFIL:

  • Jestes silny fizycznie.
  • Poniewaz jestes odpowiedzialny za dluga linie, pokonujesz sporo kilometrów dziennie.
  • Masz pewna wiedze techniczna i zdrowy rozsadek.
  • Chetnie sie uczysz.
  • Jestes graczem zespolowym i latwo zarzadzasz ludzmi. Potrafisz przekazywac zarówno pozytywne, jak i negatywne informacje zwrotne w uczciwy i jasny sposób.
  • Jestes elastyczny.
  • Jestes zmotywowany.
  • Jestes zorganizowany.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Dolaczysz do przyjemnego srodowiska pracy, w którym zaufanie, kreatywnosc, szacunek i wspólpraca sa najwazniejsze
  • Przekonales nas o swoim talencie? W takim razie szybko sie rozwiniesz
  • Bedziesz czescia naszej kultury korporacyjnej z otwarta komunikacja
  • Otrzymasz mozliwosc rozwoju w swojej roli dzieki rozbudowanemu programowi szkolen wewnetrznych
  • Otrzymasz prace, która oferuje dodatkowe wyzwania i satysfakcje z atrakcyjnym wynagrodzeniem
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Kontakt Olga