Oferta pracy Food

Oferta pracy Pracownik Produkcji

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Anzegem
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Szukamy zaangazowanych pracowników do produkcji przepysznych pralin czekoladowych. Jest to doskonala okazja do dolaczenia do renomowanej firmy, która od lat cieszy sie uznaniem na rynku czekoladowym. Praca na tym stanowisku obejmuje udzial w procesie produkcji i pakowania naszych wyjatkowych wyrobów.

Obowiazki:

  • Pakowanie i etykietowanie: Pakowanie pralin czekoladowych, etykietowanie opakowan i przygotowywanie ich do wysylki.

  • Dbalosc o higiene i czystosc: Utrzymywanie czystosci na stanowisku pracy zgodnie z obowiazujacymi standardami sanitarnymi.

Wymagania

Wymagania:
  • Chec do pracy i zaangazowanie w powierzone obowiazki.
  • Umiejetnosc pracy w zespole.
  • Gotowosc do pracy na róznych zmianach.
  • Sumiennosc i dbalosc o szczególy.
  • Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku bedzie dodatkowym atutem.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doswiadczenia i zaangazowania.
  • Mozliwosc rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejetnosci.
  • Przyjazne i dynamiczne srodowisko pracy.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta