Oferta pracy International

Oferta pracy Poliwalentny Pracownik Obróbki Metali

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Gullegem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

- Przycinasz profile aluminiowe na wymiar, a nastepnie obrabiasz je za pomoca maszyny rolkowej, która sam ustawiasz.
- Bedziesz obslugiwal robota spawalniczego, aby spawac okreslone standardowe elementy o wysokiej jakosci
- Polerujesz profile aluminiowe tak, ze na naszych gotowych oprawach projektowych nie widac juz szwu spawalniczego.
- Wraz z kolegami sledzisz listy zamówien profili, które maja zostac przetworzone
- Aktywnie uczestniczysz w systemie back-up w ramach dzial.

Wymagania

Wymagania: - Masz wyksztalcenie techniczne, szkolenie w zakresie metali jest dla Ciebie korzystne
- Masz dobra znajomosc jezyka holenderskiego lub angielskiego
- Masz poczucie inicjatywy i lubisz pracowac w zespole
- Jestes precyzyjny i zwracasz uwage na szczególy
- Jestes entuzjasta i lubisz sie angazowac
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: - Praca na caly etat w godzinach 08.00 - 12.00 i od 12.30 - 16.30.
- Konkurencyjne wynagrodzenie uzupelnione o benefity pozaprawne.
- Miejsce na inicjatywe i odpowiedzialnosc
- Dynamiczne, miedzynarodowe srodowisko o rodzinnym charakterze
- Przyjemna atmosfera w pracy

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta