Oferta pracy International

Oferta pracy Konserwator Powierzchni

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Kortrijk
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy swiadczacej uslugi sprzatania we Flandrii Zachodniej, poszukujemy pracowników sprzatajacych.

Bedziesz odpowiedzialny za sprzatanie w róznych obiektach komercyjnych lub domach prywatnych, samodzielnie lub z czlonkami zespolu.

Wymagania

Wymagania: Jestes osoba energiczna i aktywna
Masz nacisk na jakosc i dbalosc o szczególy
Jestes osoba uporzadkowana i zorganizowana
Mówisz po niderlandzku, angielsku lub francusku, na poziomie konwersacyjnym
Posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz samochód.
Doswiadczenie w branzy jest dodatkowym atutem
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

Oferujemy

Oferujemy: Jestes zainteresowany? W takim razie nie wahaj sie z nami skontaktowac!

E-mail: irtielt@forumjobs.be

Tel: 051 42 60 60

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Kontakt Ewelina