Oferta pracy International

Oferta pracy Malowanie Proszkowe

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Gullegem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla nowoczesnej firmy z siedziba w Gullegem poszukujemy doswiadczonego lakiernika proszkowego do dzialu lakierowania.

Jako lakiernik proszkowy bedziesz musial wykonywac nastepujace zadania:

Jestes odpowiedzialny za zawieszanie i reczne malowanie proszkowe czesci aluminiowych
Malowanie czesci zgodnie z wczesniej okreslonymi oczekiwaniami
Przeprowadzanie kontroli procesu w oparciu o testy jakosci
Jestes odpowiedzialny za kontrole jakosci gotowych czesci i w tym celu scisle wspólpracujesz z dzialem jakosci.

Wymagania

Wymagania: Czego oczekuje sie od Ciebie na tym stanowisku:

Mozesz pochwalic sie pierwszym doswiadczeniem w lakierni, wiec proces malowania proszkowego nie ma dla Ciebie tajemnic
Jestes osoba, która lubi dzielic sie swoim doswiadczeniem
Masz praktyczna mentalnosc i aktywnie myslisz o procesie pracy
Jestes graczem zespolowym, ale lubisz tez pracowac samodzielnie
Mówisz dobrze po angielsku lub holendersku
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Co oferujemy :
Prace na pelny etat w godzinach 08.00 - 12.00 oraz 12.30 - 16.30
Atrakcyjne wynagrodzenie - w zaleznosci od doswiadczenia - uzupelnione bonami zywieniowymi
Przestrzen dla inicjatywy i odpowiedzialnosci
Mozliwosci rozwoju
Zapewniamy szkolenie wewnetrzne
Staly kontrakt po udanym okresie przejsciowym

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Kontakt Ewelina