Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Maszyn

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Wetteren
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 3-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientow, firmy specializujacej sie w drukowanych skladanych kartonach, poszukujemy operatora do obslugi miedzy innymi wykrawarki, w systemie 2-u zmianowym.

Jestes odpowiedzialna/y za:

  • instalowanie/obsluge miedzy innymi wykrawarki, maszyny do klejenia,...
  • wyginanie, klejenie/przyklejanie pudelek,...
  • ogolna prace produkcyjna i kontrole jakosci produktu (pudelek i kart)

Wymagania

Wymagania:
  • Mieszkasz w promieniu 30km od firmy i posiadasz wlasny srodek transportu.
  • Znasz dobrze Niderlandzki lub Angielski - to przymus (Polski/Rosyjski/Bulgarski/... to jezyki dodatkowe - niewymagane)
  • Masz doswiadczenie techniczne i przeszlosc zawodowa jako operator na produkcji.
  • Masz poczucie bezpieczenstwa, jestes zaufana osoba i punktualna.
  • Jestes w dobrej kondycji fizycznej i masz znajomosc obslugi komputera.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze
polski: podstawy
rosyjski: podstawy

Oferujemy

Oferujemy:

Trafisz do stabilnej firmy z fajna atmosfera w pracy, mozliwoscia rozwijania sie i z dobrym wynagrodzeniem.

Po pozytywnym przejsciu okresu posrednictwa pracy, masz szanse na otrzyùanie stalego kontraktu od naszego klienta.

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

2de graad algemeen vormend secundair onderwijs (ASO2)

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Recruiter WaasenDender
03 318 32 21
irwaasendender@forumjobs.be

Kontakt Recruiter