Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Malowania Proszkowego (M/K)

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Ooigem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy operatora malowania proszkowego dla belgijskiego lidera rynku drzwi wejsciowych.
Firma od ponad 40 lat znana jest z jakosci, wyczucia wykonczenia i oryginalnosci paneli drzwiowych.

Obowiazki zawodowe:

Ustawienie i obsluga urzadzen do malowania proszkowego.
Wybierasz proszki zgodnie z kodami kolorów.
Systematycznie przeprowadzasz kontrole jakosci.

Wymagania

Wymagania: Masz juz doswiadczenie jako operator.
Liczby i kody Cie nie przerazaja.
Potrafisz plynnie pracowac z komputerem.
Przywiazujesz duza wage do porzadku, czystosci i jakosci.
Mówisz dobrze po holendersku lub angielsku.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Praca na pelny etat z opcja na stale po pozytywnym okresie przejsciowym.
Praca w dzien od 07h30 do 16h, w piatek do 15h.
Dobre wynagrodzenie.
Oprócz oficjalnego urlopu przysluguje 10 dni odpoczynku na nadrobienie zaleglosci.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Kontakt Ewelina