Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Zgrzewarki Siatkowej

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Wingene
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla rodzinnej firmy specjalizujacej sie w produkcji wszelkiego rodzaju siatek drucianych z Wingene poszukujemy operatora zgrzewarki siatek.

W celu dalszego rozwoju produkcji firma poszukuje operatora automatycznej zgrzewarki siatek.

Krótki opis stanowiska:

- Ustawianie mechaniczne:

Dostosowywanie poprzeczek magazynka i pretów wzdluznych do srednicy i dlugosci drutu
Mechaniczne prawidlowe pozycjonowanie prowadnic drutu i magnesów
- Programowanie:

Odczytywanie rysunku, wprowadzanie wymiarów, srednicy, ustawien spoiny
- Obsluga maszyny:

Napelnianie magazynków za pomoca suwnicy lub recznie
Regularna kontrola jakosci: bardzo czeste mierzenie siatek i dostrajanie maszyny
Wiazanie i usuwanie pelnych palet z maszyny

Wymagania

Wymagania: Wymagane kompetencje:

Posiadasz wiedze techniczna
Dbalosc o szczególy i precyzja
Potrafisz pracowac samodzielnie, ale nie masz problemu z praca w zespole.
Masz doswiadczenie w obsludze suwnicy i wózka widlowego
Znajomosc jezyka niderlandzkiego lub angielskiego
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Wewnetrzne szkolenia i mozliwosci dalszego szkolenia (w razie potrzeby)
Staly kontrakt po udanym okresie wprowadzajacym
Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe swiadczenia
Przyjemna atmosfere pracy z miejscem na dialog

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Kontakt Ewelina