Oferta pracy

Oferta pracy Operator Noc

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Beveren (Roeselare)
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Praca w sektorze spozywczym to cos dla Ciebie? W takim razie czytaj dalej!

Forum Jobs International & Forum Food Roeselare poszukuja Operatora do pracy na nocnej zmianie!
Gdzie? W Roeselare, w bardzo fajnej firmie, która produkuje róznorodne specjaly.

Twoje codzienne oddzialy skladaja sie z:

Uruchamiasz maszyny.
Jestes odpowiedzialny za ustawienie i regulacje maszyn.
Przeprowadzasz kontrole.
Skladasz raporty swojemu przelozonemu!

Wymagania

Wymagania: Czego od Ciebie oczekujemy?

Wyksztalcenia wyzszego na poziomie A2 lub równowaznego poprzez doswiadczenie.
Masz doswiadczenie w produkcji i/lub w sektorze spozywczym.
Mówisz plynnie po holendersku lub bardzo dobrze po angielsku.
Gotowosci do pracy na regularnej nocnej zmianie (21:00 - 05:00).
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Co oferujemy?
Dolaczysz do dynamicznej firmy z zaangazowanymi czlonkami zespolu.
Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkowymi swiadczeniami.
Firma zapewnia gruntowne szkolenie
Prace z duza róznorodnoscia i mozliwoscia samodzielnej pracy.
Praca z szansa na stala umowe i dobre wynagrodzenie
Mozliwosc natychmiastowego otrzymania stalej umowy!
Zainteresowany? W takim razie nie wahaj sie i skontaktuj sie z nami jak najszybciej!

Do zobaczenia na Forum!

Prof. bach. Agro- en biotechnologie: Voedingsmiddelentechnologie

Skontaktuj się z konsultantem

Armelle Cardinal
056 94 30 77
armelle.cardinal@forumjobs.be

Kontakt Armelle