Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Maszyny Mieszajacej

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Sint-Eloois-Vijve
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta specjalizujacego sie w produkcji klejów poszukujemy doswiadczonego operatora.

Funkcja:

Na podstawie arkusza produkcyjnego wprowadzasz dostarczony surowiec do maszyny mieszajacej.
Wykazujesz sie dokladnoscia i dbasz o to, aby mieszanki byly przygotowywane zgodnie z receptura.
Skrupulatnie przestrzegasz zalecanych procedur.
Ponadto, jestes odpowiedzialny za wstepna kontrole wizualna jakosci oraz pobieranie próbek.
Posiadasz kilkuletnie doswiadczenie w pracy, najlepiej na produkcji.
Dysponujesz zdolnosciami logicznego myslenia i dobrze radzisz sobie z obliczeniami.
Lubisz dazyc do wysokiej jakosci i zawsze pracujesz skrupulatnie.
Nie boisz sie pracy fizycznej i utrzymujesz dobra kondycje fizyczna.

Wymagania

Wymagania:
  • Masz kilkuletnie doswiadczenie, najlepiej na produkcji
  • Jestes zdolnosci logicznego myslenia i masz dobre umiejetnosci obliczeniowe.
  • Ponadto lubisz dazyc do jakosci i zawsze pracujesz w sposób skrupulatny.
  • Nie boisz sie pobrudzic sobie rak i jestes w dobrej formie fizycznej.
Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Języki:

niderlandzki: dobrze
francuski: dobrze
angielski: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Oferujemy:

Zatrudnienie w stabilnej firmie zapewniajacej bezpieczenstwo zatrudnienia.
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, w tym bony zywnosciowe.
Zatrudnienie na pelny etat (40 godzin tygodniowo) z mozliwoscia nadgodzin (12 platnych dni nadrabianych w roku).

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta