Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Stacji Ladowania (2 Zmiany)

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Beveren (Roeselare)
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z regionu Roeselare poszukujemy kierowcy i operatora.

Glówne zadania:

- Wymiana produktów na stacjach zaladunkowych.
- Mycie, pakowanie i etykietowanie gotowych produktów.

Odpowiedzialnosc na stacji zaladunkowej

- Kontrola jakosci pierwszej linii na stacjach zaladunkowych. (Kontrola wymiarowa i wizualna pod katem wad materialowych).
- Sprawdzanie i uzupelnianie gratowania maszynowego oraz wstepne czyszczenie wiekszosci wiórów i chlodziw.
- Zabierasz gotowe produkty z przyrzadu mocujacego i transportujesz je do pomieszczenia kondycjonowania.
- W drodze powrotnej bierzesz kolejny produkt podstawowy i umieszczasz go w uchwycie zgodnie z wytycznymi.
- Rejestrujesz usuniecie i przekazujesz zwolnienie nowej palety produkcyjnej do kontroli LSF.

Odpowiedzialnosc za kondycjonowanie

- Zakonczenie gratowania zgodnie z instrukcjami.
- Sprawdzasz kazdy produkt pod katem zakleszczonych wiórów i usuwasz je.
- Po inspekcji nalezy wyczyscic elementy w dostarczonych pralkach.
- Suszenie sprezonym powietrzem i pakowanie zgodnie z instrukcjami.

Wymagania

Wymagania: Dla firmy z regionu Roeselare poszukujemy kierowcy i operatora.

Obowiazki na stacji ladujacej:

Zakres obowiazków podczas obróbki:

Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Wymagania dotyczace wiedzy technicznej

- Znajomosc oprogramowania sterujacego na stacjach zaladowczych
- Znajomosc obslugi osprzetu hydraulicznego.
- Znajomosc obslugi urzadzen pomiarowych.
- Obsluga maszyn myjacych
- Znajomosc produktów, wiedza, które punkty kontrolne sa wazne.
- Bezpieczne korzystanie z róznych zmechanizowanych narzedzi recznych.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Kontakt Ewelina