Oferta pracy International

Oferta pracy Operator (2 Zmiany)

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Beveren (Roeselare)
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Forum Jobs, jako agencja miedzynarodowa, prowadzi rekrutacje na stanowisko OPERATORA w systemie 2-zmianowym. A to dla bardzo znanej i preznie rozwijajacej sie firmy spozywczej w regionie Roeselare.

Jako operator jestes odpowiedzialny za:
Uruchamiasz maszyny, ustawiasz je i regulujesz w razie potrzeby.
Tworzysz idealna mieszanke skladników dla naszych pysznych produktów lub upewniasz sie, ze trafiaja one do odpowiednich opakowan.
Sprawdzasz, czy wszystko dziala plynnie, np. jakosc ciasta, zgrzewy na opakowaniach, automatyczne ukladanie pudelek.
Wspólnie z Toba sprawdzaja, na którym etapie procesu produkcyjnego Twoje cechy sie ujawniaja i która praca najbardziej Ci odpowiada.

Wymagania

Wymagania: Potrafisz samodzielnie dbac o sprawne funkcjonowanie obszaru produkcji, ale jestes takze prawdziwym graczem zespolowym, który bierze pod uwage rózne etapy procesu produkcyjnego.
Wiesz, jak zabrac sie do pracy i lubisz fakt, ze nie kazdy dzien jest taki sam.
Jestes gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym (5-13 godzin lub 13-21 godzin, naprzemiennie co tydzien) lub na regularnej nocnej zmianie (21-5 godzin).
Posiadasz dobra znajomosc jezyka angielskiego, a dodatkowo znasz jezyk rumunski, francuski, polski lub inny? Zdecydowanie na plus!
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
francuski: bardzo dobrze
angielski: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Oferujemy :
Stala prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem i wieloma dodatkowymi korzysciami, takimi jak bony obiadowe w przypadku stalego zatrudnienia i okazjonalne mile upominki;
Dobre szkolenie i ciagle wskazówki, aby rozwijac sie w swojej pracy w milym zespole;
Nowoczesne srodowisko pracy, w którym bezpieczenstwo i dobre samopoczucie maja kluczowe znaczenie;
Zainteresowany?
Wykorzystaj swoja szanse i aplikuj juz teraz! Skontaktujemy sie z Toba tak szybko, jak to mozliwe!
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Kontakt Ewelina