Oferta pracy

Oferta pracy Operator Maszyny - Praca Dzienna

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Emelgem
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy pelnej wyzwan jako operator maszyn? Lubisz precyzyjna prace?

W takim razie ta praca moze byc dla Ciebie!

Dla firmy z Izegem poszukujemy operatora.

Nastepujace zadania sa czescia Twojej pracy jako operatora:
  • Prawidlowo ustawiasz maszyny
  • Razem z kolegami jestes odpowiedzialny za dobra produkcje
  • Pomagasz w razie potrzeby
  • Jestes odpowiedzialny za porzadek w miejscu pracy
  • Jestes graczem zespolowym
  • Pracujesz w ciagu dnia, od 7 rano do 4 po poludniu i w piatek do 1 po poludniu.

Wymagania

Wymagania:
  • Masz doswiadczenie jako operator
  • Praca w ciagu dnia jest dla Ciebie idealna
  • Wiedza techniczna jest dodatkowym atutem
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: bardzo dobrze
polski: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Opcja pracy stalej po udanym okresie przejsciowym
  • Stala praca w atrakcyjnych godzinach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkowymi swiadczeniami
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Bocian
051 42 60 68
ewelina.bocian@forumjobs.be

Kontakt Ewelina