Oferta pracy Food

Oferta pracy Operator Maszyny - Dwie Zmiany

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Meulebeke
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nowego wspólpracownika dla klienta z sektora spozywczego. Zostaniesz zatrudniony jako operator, z mozliwoscia awansu na kierownika zmiany w odpowiednim czasie. Czy swiat produkcji ciasta francuskiego, tradycyjnych gofrów i deserów przemawia do Ciebie? W takim razie czytaj dalej!

Funkcja: operator

Poszukujemy w szczególnosci operatora, który zostanie w pelni przeszkolony na kazdym stanowisku pracy. Dzieki temu wszechstronnemu szkoleniu mozliwe bedzie rozmieszczenie Cie w czterech róznych dzialach, w zaleznosci od obciazenia produkcyjnego. Do Twoich obowiazków nalezec bedzie

konfigurowanie maszyn produkcyjnych
przeprowadzanie kontroli jakosci
interweniowanie w przypadku drobnych awarii technicznych
nacisk kladziony jest na prace w róznych dzialach produkcyjnych
Bedziesz pracowac w systemie dwuzmianowym, ale zdecydowanie wymagana jest elastycznosc, poniewaz musisz byc w stanie wdrozyc sie w pelna produkcje.

Wymagania

Wymagania:
  • Jestes elastyczny, aby przejac zmiane kolegów, którzy wypadli z pracy.
  • Masz szerokie doswiadczenie na stanowisku operatora i/lub bagaz techniczny
  • Jestes graczem zespolowym, ale potrafisz równiez pracowac samodzielnie
  • Potrafisz radzic sobie ze zmieniajacymi sie harmonogramami
  • Posiadasz wiedze techniczna umozliwiajaca rozwiazywanie drobnych usterek technicznych
  • Chetnie sie uczysz: przejdziesz szkolenie w kazdym dziale.
  • Bardzo dobra znajomosc jezyka holenderskiego lub angielskiego.
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Języki:

niderlandzki: bardzo dobrze
angielski: bardzo dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Dolaczysz do rozwijajacego sie zespolu oferujacego ekscytujaca, pelna wyzwan i zróznicowana prace. Atmosfera pracy jest rodzinna.

Odbedziesz dlugie szkolenie wewnetrzne, z wieloma wskazówkami i dzialaniami nastepczymi. Z czasem bedziesz odpowiedzialny za pomoc w róznych dzialach w zaleznosci od presji produkcyjnej. Bedziesz takze mógl szkolic nowych pracowników.

Atrakcyjna propozycja wynagrodzenia bedzie uzalezniona od Twoich kompetencji i elastycznosci

Wybór poziomu wykształcenia:

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta