Oferta pracy International

Oferta pracy Spawacz/Monter Konstrukcji Metalowych

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Poperinge
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Jako monter jestes odpowiedzialny za umieszczanie niestandardowych konstrukcji metalowych (konstrukcji podtrzymujacych i zabezpieczajacych, klatek schodowych, platform, linii produkcyjnych itp.)
Ustawiasz te konstrukcje w zespole, korzystajac z planu i wskazówek od brygadzisty i kierownika projektu

Wymagania

Wymagania:
  • Wyksztalcenie techniczne lub równowazne doswiadczenie
  • Masz zamilowanie do mechaniki
  • Potrafisz spawac (TIG i/lub elektroda)
  • Masz poczucie wykonczenia, porzadku i schludnosci
  • Jestes punktualny i zwracasz uwage na bezpieczenstwo i srodowisko
  • Jestes elastyczny pod wzgledem godzin pracy i odleglosci
  • Masz oko do porzadku
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Praca w rozwijajacej sie firmie rodzinnej
  • Praca pelna wyzwan i odpowiedzialnosci
  • Dolaczenie do milej grupy, w której bezpieczenstwo, duch zespolu i szacunek sa kluczowymi czynnikami
  • Mozesz liczyc na osobiste wynagrodzenie z samochodem sluzbowym, karta paliwowa, dodatkiem za kilometry netto, bonami na posilki itp.
  • Szkolenia

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Olga Stratan
051 42 60 64
olga.stratan@forumjobs.be

Kontakt Olga