Oferta pracy International

Oferta pracy Spawacz/Monter

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Ingelmunster
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy spawacza/montazysty do firmy w Ingelmunster.
Spawanie i montaz masz we krwi? W takim razie ten wakat jest prawdopodobnie dla Ciebie!

Poszukujemy spawacza/montera z doswiadczeniem.

Bedziesz odpowiedzialny za montaz zbiorników magazynowych, zbiorników cisnieniowych i urzadzen procesowych.
Mozesz pracowac w zespole z kolega, aby zbudowac konstrukcje na podstawie planu technicznego.
Potrafisz pracowac precyzyjnie i jestes odpowiedzialny za przygotowanie produktu koncowego dla klienta.

Wymagania

Wymagania: - Przeszedles szkolenie techniczne.
- Pracujesz dokladnie i masz wglad techniczny.
- Jestes graczem zespolowym i dobrze funkcjonujesz w zespole, ale potrafisz tez pracowac samodzielnie.
- Chcesz sie uczyc i rozwijac w swojej pracy.
- Czytanie planów jest atutem.
- Posiadasz wiedze na temat spawania metoda MIG lub TIG.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

Geen rijbewijs vereist

Języki:

niderlandzki: dobrze
francuski: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Dolaczysz do dynamicznie rozwijajacej sie firmy.
  • Mozliwosci awansu.
  • Pewien stopien niezaleznosci.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia.
  • Dodatkowe swiadczenia prawne.
  • Dodatkowe dni wolne w ramach 39-godzinnego tygodnia pracy.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Elzbieta Krawetkowska
051 42 60 66
elzbieta.krawetkowska@forumjobs.be

Kontakt Elzbieta