Oferta pracy International

Oferta pracy Industriuszczególnik

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Adegem
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Jestesmy w poszukiwaniu pracownika do sprzatania przemyslowego w regionie Adegem.

Twoje obowiazki:

Jestes odpowiedzialny za czyszczenie maszyn w przemysle spozywczym w róznych dzialach.

Jestes codzinnie odpowiedzialny za utrzymywanie czystosci w firmach w sektorze miesnym. ipv codziennie utrzymujesz porzadek w stajniach

Pracujesz z myjka cisnieniowa.

Wymaga to recznego sprzatania.

Pracujesz od poniedzialku do piatku. Rozpoczecie pracy miedzy 12:30 a 14:30.

Wymagania

Wymagania:

Jakiej osoby szukamy?

  • Znajomosc niederlandzkiego NIE jest konieczna
  • Ciezka praca nie stanowi dla Ciebie problemu

Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

angielski: dobrze
polski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Oferujemy stala prace w stabilnej firmie o dobrej kondycji finansowej.
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi swiadczeniami.
  • Bedziesz wykonywac prace o duzej róznorodnosci i duzej odpowiedzialnosci.
  • Masz mozliwosc optymalizacji swoich umiejetnosci organizacyjnych.
  • Oferujemy interesujace godziny pracy.
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Luiza Dzines
09 235 84 75
luiza.dzines@forumjobs.be

Kontakt Luiza