Oferta pracy International

Oferta pracy Elektryk Przemyslowy

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Aalter
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, specialisty w dziedzinie elektryki, rurociagow oraz mechaniki, rurociagow z tworzyw sztucznych, konserwacji i zielonej energii, poszukujemy pilnie elektrykow przemyslowych do pracy w magazynach w Wschodniej i Zachodniej Flandrii.
Pracujesz przede wszystkim w systemie przemieszczania sie.

Wymagania

Wymagania:

Mieszkasz w okolicy Gent i masz wlasny transport.
- Rozmawiasz i rozumiesz dobrze Niderlandzki (Polski lub Rosyjski to jezyki dodatkowe - niewymagane!)
- Lubisz zajmowac sie technika i chcesz chetnie pracowac.
- Potrafisz czytac rysunek techniczny
- Masz juz doswiadczenie w ciagnieciu kabli, podlaczaniu, testowaniu i uruchamianiu elektrycznych tablic.

Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
rosyjski: podstawy

Oferujemy

Oferujemy:

Trafisz do rozwiajajacej sie firmy z mozliwosciami rozwoju zawodowego, przyjemnymi godzinami pracy i wawnetrznymi szkoleniami.
Mozesz rowniez liczyc na dobre wynagrodzenie i swiadczenia dodatkowe.

Wybór poziomu wykształcenia:

BSO 3de graad Industriële elektriciteit - 7de jaar

Skontaktuj się z konsultantem

Luiza Dzines
09 235 84 75
luiza.dzines@forumjobs.be

Kontakt Luiza