Oferta pracy International

Oferta pracy Pracownik Budowlany W Oudenaarde

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Bevere
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do rozwijajacej sie firmy.

Do Twoich obowiazków bedzie nalezalo wykonywanie robót ziemnych, fundamentowych oraz rozbiórkowych.

W razie potrzeby bedziesz równiez pomagal operatorowi dzwigu.

Bedziesz równiez wykonywal instrukcje pracy przekazane Ci przez przelozonego.

Place budowy znajduja sie w regionie zachodniej i wschodniej Flandrii, wyjazd z magazynu w Oudenaarde.

Wymagania

Wymagania:

Doswiadczenie w pracach ziemnych i umiejetnosc czytania planów budowlanych jest dodatkowym atutem.

Czy jestes przyzwyczajony do wykonywania pracy fizycznej?

Mówisz po holendersku lub francusku? Lub po polsku ze znajomoscia angielskiego lub francuskiego?

Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

Oferujemy

Oferujemy: Stala praca na pelny etat po udanym okresie próbnym w dynamicznej firmie.

Bedziesz zatrudniony w ramach PC 124.
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Kontakt Madalina