Oferta pracy International

Oferta pracy Kierowca Ce

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Daknam
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientow, w sektorze logistycznym, poszukujemy na chwile obecna kierowce pojazdow ciazarowych z doswiadczeniem. Szukamy kogos kto jest bardzo elestyczny co do godzin pracy, praca moze sie zaczac pomiedzy 6 a 10 rano. Codziennie odbierasz przed praca ciazarowke z pod firmy i odwozisz na miejsce po pracy.

Do twoich obowiazkow nalezy:

  • Zroznicowny przewoz transportu, w zaleznosci od zamowienia klienta.
  • Zaladunek/rozladunek ciezarowki (moze byc za pomoca paleciaka) i utrzymanie jej porzadku
  • Dostarczanie kwiatow/bukietow do sklepu(sieciowki) w Belgii
  • Podpisywanie dokumentow zwiazanych z transportem, kontrola zaladunku i towaru

Wymagania

Wymagania:
  • Mieszkasz w promieniu 20 km od firmy
  • Wymagana komunikatywna znajomosc jezy niderlandzkiego. (Polski/Rosyjski/... to dodatkowe jezyki, niewymagane)
  • Masz juz doswiadczenie jako kierowca ciazarowy i posiadasz prawo jazdy kat. CE
  • Jestes elastyczny/a co do godzin pracy
Doświadczenie:

Minimum 2 lata doświadczenia

Prawo jazdy:

C (Zware vrachtwagen)

Języki:

Oferujemy

Oferujemy:

- Mila atmosfera w pracy.

- Mozliwosc stalego kontraktu po udanym okresie probnym przez biuro interim.

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Recruiter WaasenDender
03 318 32 21
irwaasendender@forumjobs.be

Kontakt Recruiter