Oferta pracy Construct

Oferta pracy Dekarz Na Dach Plaski

Ogólne informacje

Region: Antwerpen
Gmina: Aartselaar
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Pakiet zadan:

Jako dekarz na dachach plaskich bedziesz zatrudniony w róznych naszych zakladach w Antwerpii i poza nia.

Postepujesz zgodnie z instrukcjami kierownika budowy i pracujesz zgodnie z ustaleniami, zgodnie z planem budowy.

Wymagania

Wymagania: * Masz juz pierwsze doswiadczenie jako dekarz/dekarz, posiadasz fachowa wiedze na temat pozarów dachów

* Pochodzisz z regionu Antwerpii

* Mówisz po holendersku, polsku lub angielsku

* Masz prawo jazdy

* Najwyrazniej nie masz leku wysokosci

* Tak, mozesz zaczac wczesniej i okazjonalnie pracowac w godzinach nadliczbowych
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze
polski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: *Dobre wynagrodzenie zgodnie z PC 124 - Branza budowlana i wszystkie swiadczenia z nia zwiazane

*Wynagrodzenie zawsze podlega negocjacji w oparciu o wiedze i doswiadczenie

* Umowa na czas nieokreslony po wczesniej ustalonym okresie przejsciowym

* Zostaniesz wlaczony do grona profesjonalistów, którzy naucza Cie tajników handlu lub wespra Cie w razie potrzeby!

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Paulien De Munter
03 330 14 85
ekeren@forumconstruct.be

Kontakt Paulien