Oferta pracy International

Oferta pracy Operator Cnc Kamien Naturalny

Ogólne informacje

Region: Oost-Vlaanderen
Gmina: Elsegem
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zmotywowanego pracownika, który bedzie odpowiedzialny za ciecie kamienia naturalnego w warsztacie naszego klienta na róznego rodzaju pilarkach CNC.

Twoje obowiazki:
- Wykonywanie prac zwiazanych z pilowaniem na pilarce.
- Wiercenie, frezowanie i pilowanie w kamieniu naturalnym i kompozytowym na maszynie CMS Speed.
- Wykanczanie kamieni naturalnych.

Wymagania

Wymagania: - Doswiadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC.
- Potrafisz czytac plany.
- Masz doswiadczenie lub interesujesz sie kamieniem naturalnym.
- Masz dobra znajomosc materialów.
- Jakosc jest dla Ciebie wazna.
- Potrafisz pracowac samodzielnie, ale takze w zespole.
- Mówisz dobrze po angielsku lub po holendersku.
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: - Bedziesz pracowac w stabilnej firmie.
- Wynagrodzenie w zaleznosci od branzy budowlanej i doswiadczenia.
- Mozliwy szybki start.
- Opcja na staly kontrakt po pozytywnym okresie przejsciowym.

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Madalina Taune
09 235 84 72
madalina.taune@forumjobs.be

Kontakt Madalina