Oferta pracy

Oferta pracy Tokarz Cnc - 2 Zmiany

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Tielt
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: 2-ploegenstelsel

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z regionu Tielt, znanej w branzy metalowej, specjalizujacej sie w produkcji kól i produktów technicznych z poliuretanu, poszukujemy tokarza CNC

Dbasz o to, by przejazdzka kolejka górska nie byla wyboistym torem, ale jazda w wirze? W takim razie praca jako tokarz CNC jest wlasnie dla Ciebie!

ZAKRES OBOWIAZKÓW:

Obsluga, ustawianie i programowanie róznych maszyn:
- Maszyny: tokarka CNC EMAG, Mori Seiki, Muratec

- Rózne uklady sterowania: Fanuc, programowanie ISO

Pomiar, ustawianie i wprowadzanie narzedzi skrawajacych
Dokladne pomiary i zerowanie
Myslenie i uczestniczenie w systemie produkcyjnym

Praca na tym stanowisku jest mozliwa w systemie dwuzmianowym lub w stalych godzinach nocnych.

Wymagania

Wymagania:
  • PROFIL:
  • Bedziesz odpowiedzialny za uruchamianie, obsluge i ustawianie maszyn obróbczych sterowanych CNC oraz sprawdzanie gotowych produktów.
  • W przypadku wykrycia bledów zastanawiasz sie, jak wyregulowac maszyne
  • Finalizujesz lub modyfikujesz programy obróbki i potrafisz opracowac program podstawowyOkresla rózne etapy obróbki i wartosci regulacji (tolerancja, pozycja itp.) elementu i narzedzia.
  • Upewniasz sie, ze maszyna nie zatrzymuje sie
  • Jako dumny pracownik przywiazujesz duza wage do jakosci i sprawdzasz ja na kazdym etapie procesu.
  • W razie potrzeby natychmiast wprowadzasz poprawki, aby produkt koncowy idealnie spelnial wymagania klienta.
  • Stale monitorujesz porzadek i czystosc w maszynie i wokól niej na swojej linii.
  • Raportujesz swoje codzienne wyniki i realizujesz zlecenia produkcyjne prawidlowo i na czas.
  • Zapewniasz dobre przekazanie zmiany kolegom z nastepnej zmiany.

Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:
  • Praca u naszego klienta w Tielt oznacza dolaczenie do pelnego pasji zespolu, który zawsze dazy do osiagniecia najlepszych wyników w rodzinnej atmosferze.
  • Kazdy poczatkujacy jest szkolony w ramach wewnetrznego programu szkoleniowego, aby zostac operatorem lub specjalista.
  • Wewnetrzne mozliwosci rozwoju i wyboru sciezki kariery.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premia na koniec roku i dodatkowymi swiadczeniami, takimi jak bony na posilki i dodatki za staz pracy.

Wybór poziomu wykształcenia:

3de graad technisch secundair onderwijs (TSO3)

Skontaktuj się z konsultantem

Ewelina Zebrowska
056 24 74 75
ewelina.zebrowska@forumjobs.be

Kontakt Ewelina