Oferta pracy Francophone

Oferta pracy Szwaczka - Zmiana Dzienna

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Ardooie
Umowa o pracę: Voltijds
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla rodzinnej firmy z siedziba w Ardooie poszukujemy SZWACZA.

Bedziesz wykonywac glównie prace szwalnicze i chetnie nauczysz sie tapicerowania.
Twoje obowiazki z pewnoscia moga zostac rozszerzone o zadania magazynowe, stolarskie (drewniane tusze), wykonczeniowe itp.

Wymagania

Wymagania: Wymagane jest doswiadczenie w szyciu tekstyliów.
Chec do nauki i pasja do branzy tekstylnej i meblarskiej
Lubisz jakosc i zróznicowany zakres zadan z obowiazkami
Dobrze funkcjonujesz w mniejszym zespole
Dobrze poslugujesz sie jezykiem angielskim, holenderskim lub francuskim
Doświadczenie:

Wymagane pierwsze doświadczenie

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

francuski: bardzo dobrze
angielski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Praca w pelnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) w godzinach dziennych od 8.00 do 16.30
Platne dni ADV
Urlop zbiorowy, w tym 4 tygodnie wakacji letnich i 1 tydzien swiat Bozego Narodzenia, a takze wszystkie dni pomostowe
Opcja pracy stalej po udanym okresie przejsciowym

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Skontaktuj się z konsultantem

Sabrina Mihoubi
+32 57 22 10 56
sabrina.mihoubi@forumjobs.be

Kontakt Sabrina