Oferta pracy International

Oferta pracy Montaz Dzien

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Ardooie
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dzialajacego w branzy produkcji narzedzi recznych, poszukujemy dodatkowego pracownika produkcyjnego do wzmocnienia zespolu.

Zadania:

montaz
pakowanie
przygotowywanie towarów
obsluga maszyn

Godziny pracy:

40h/tydzien od 07h-15h30

Wymagania

Wymagania:

Odpowiednie doswiadczenie zawodowe jest dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

Posiadasz biegla znajomosc jezyka holenderskiego, ale potrafisz równiez wypowiadac sie w jezyku angielskim, aby komunikowac sie z kolegami.

Szukasz dlugoterminowej pracy

Jestes zainteresowany lub masz powinowactwo z branza metalowa

Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Prawo jazdy:

Języki:

Oferujemy

Oferujemy:

Bedziesz pracowac w rozwijajacej sie firmie dzialajacej w sektorze metalowym. Firma produkuje narzedzia reczne dla rolnictwa,ogrodnictwa, budownictwa i majsterkowania.

Dobre godziny dzienne od 07h-15h30

Miejsce zatrudnienia: Ardooie

Praca o zróznicowanym, wszechstronnym zakresie zadan i obowiazków
Przyjemna atmosfera pracy i stabilny zespól
Dobry, zgodny z wymogami rynku pakiet wynagrodzen z bonami na posilki
Praca dlugoterminowa: opcja stala po okresie przejsciowym

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Magdalena Kwiatkowska
051 42 60 67
magdalena.kwiatkowska@forumjobs.be

Kontakt Magdalena