Oferta pracy International

Oferta pracy Pakowacz

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Zeebrugge
Typ kontraktu: Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: Arbeider
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Gdzie bedziesz pracowac jako pakowacz?
Znajdziesz sie w swiecie pelnym witamin! Firma ta specjalizuje sie w przetwórstwie owoców. Owoce docieraja do portu w kontenerach, a firma zajmuje sie ich pakowaniem. Zapakowane owoce sa nastepnie wysylane do supermarketów i sprzedawców detalicznych. Na Forum Jobs pracuje kilku pracowników tymczasowych, którzy nie szczedza pochwal: nowoczesne srodowisko pracy, dobry nadzór, przyjazna atmosfera, przejrzyste planowanie itp.
Twoja praca na produkcji?
Wraz z kilkoma innymi kolegami pracujesz na linii pakujacej.
Owoce leza na tasmie, a ty wkladasz kawalki owoców do kartonów.
Zajmujesz sie takze kontrola jakosci i wybierasz zle elementy.
Przywiazujesz wage do porzadku i higieny, dbasz o porzadek w miejscu pracy.
Planowanie i harmonogram
Firma ta pracuje w oparciu o codzienne harmonogramy, poniewaz ma charakter sezonowy. Sezon rozpoczyna sie w kwietniu, a konczy okolo pazdziernika.
Jak to dziala? Poinformuj nas, kiedy jestes dostepny, a my postaramy sie Cie zatrudnic.

Mozesz równiez poinformowac nas, jakie godziny pracy sa dla Ciebie mozliwe:

zmiana dzienna: od 8.00 do 15.45
2 zmiany: wczesna zmiana: od 6.00 do 13.45 / pózna zmiana: od 14.00 do 22.45
mozliwosc wyboru stalej wczesnej lub póznej zmiany
Firma jest bardzo elastyczna, a planing na nastepny dzien otrzymasz przed godzina 11.00.

Wymagania

Wymagania:
  • Potrafisz pracowac precyzyjnie i nie boisz sie powtarzajacych sie czynnosci.
  • Przywiazujesz duza wage do higieny.
Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Prawo jazdy:

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze
polski: dobrze
: dobrze

Oferujemy

Oferujemy:

Za posrednictwem Forum Jobs pracuje tu wielu pracowników tymczasowych, którzy pozytywnie wypowiadaja sie o nastepujacych kwestiach:

  • ladna lokalizacja i latwy dojazd autobusem portowym
  • elastycznosc: sam decydujesz, w jakich godzinach mozesz pracowac
  • ultranowoczesne srodowisko: pracujesz na najnowszych maszynach
  • Dobry nadzór (nie jestes pozostawiony samemu sobie)
  • przyjazna atmosfera: podczas pracy mozna porozmawiac
  • przyjemna kawiarnia z nowoczesna kuchnia wyposazona w lodówke, mikrofalówke (dostepna jest równiez swieza kawa!)
  • przy dobrej pogodzie mozna zjesc lunch na przytulnym tarasie z widokiem na port
  • dobra komunikacja w zakresie planowania: planowanie na nastepny dzien otrzymuje sie przed godz. 11.00
  • w firmie otrzymuje sie odziez robocza
  • wynagrodzenie: 13,50 € + 2,32 €/dzien + bony na posilki o wartosci 6,70 €
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Geen specifieke studievereisten

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Natalia Ziemianek
051 42 60 63
natalia.ziemianek@forumjobs.be

Kontakt Natalia