Oferta pracy International

Oferta pracy Konsultant/Ka Ze Znajomoscia Jezyka Polskiego I Angielskiego

Ogólne informacje

Region: West-Vlaanderen
Gmina: Beveren (Roeselare)
Typ kontraktu: Praca tymczasowa z opcją na stałe
Rodzaj pracy: Bediende
Wymiar czasu pracy: Dagwerk

Opis stanowiska pracy

Nasz zespól Forum Jobs International Recruitment zasluguje na fantastycznego dodatkowego wspólpracownika!

Jako konsultant ds. rekrutacji w naszym zespole jestes odpowiedzialny, wraz ze swoimi wspólpracownikami, za znalezienie odpowiednich kandydatów na nasze stanowiska pracy.

Bedziesz aktywnie poszukiwac kandydatów, a my oczywiscie udostepnimy Ci wszystkie niezbedne narzedzia.
Dzieki rozmowom kwalifikacyjnym poznajemy kandydata i laczymy go z odpowiednimi ofertami pracy w naszych firmach.
Od rozmowy kwalifikacyjnej w biurze do podpisania umowy z naszym klientem, podazasz za swoim kandydatem w jego poszukiwaniach idealnej pracy.

Z nami staniesz sie prawdziwym MatchMakerem!

Wymagania

Wymagania: Czy jestes naszym przyszlym kolega?

- jestes talentem komercyjnym
- zdrowa dawka stresu czyni cie szczesliwym
- jestes osoba, która lubi ludzi
- chcesz pracowac w regionie Tielt - Waregem - Kortrijk

Ponadto masz w sobie spora dawke odwagi i nie poddajesz sie latwo?
W takim razie koniecznie skontaktuj sie ze mna!
Doświadczenie:

Doświadczenie nie jest wymagane

Prawo jazdy:

B (Auto)

Języki:

niderlandzki: dobrze
angielski: dobrze
polski: dobrze

Oferujemy

Oferujemy: Co mozemy Ci zaoferowac?

- zespól, który jest chetny do wspólpracy z Toba
- szkolenie
- scisla wspólpraca z innymi pracownikami Dzialu Rekrutacji Miedzynarodowej oraz sasiednimi biurami
- interesujacy pakiet wynagrodzen z dodatkowymi swiadczeniami prawnymi oraz 20 + 12 dni urlopu

A do tego jeszcze szalona, Forumowa rodzina Jobsów! ;)
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Wybór poziomu wykształcenia

Wybór poziomu wykształcenia:

Professioneel (gerichte) bachelor (PBA)

Jak ubiegać się o tę pracę?

Zainteresowany powyższą pracą? Wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z konsultantem

Carmen Lahaye
051 42 60 62
carmen.lahaye@forumjobs.be

Kontakt Carmen