Vind een job

in

Forum Jobs Office

Onze Drive:

Forum Jobs Office focust zich exclusief op het rekruteren van gekwalificeerde bedienden. Als gespecialiseerde HR partner garanderen wij kwalitatieve selecties voor verschillende sectoren.

Onze Experience:

Onze Recruitment Specialisten kennen de knepen van het vak en gaan zeer professioneel te werk:

  • Wij maken een grondige functie-analyse.
  • Uw vacature wordt verspreid via verschillende rekruteringskanalen.
  • Iedere kandidaat wordt uitgebreid gescreend.
  • Indien gewenst worden de kandidaten ook professioneel getest.
  • Wij staan in voor een correcte wekelijkse uitbetaling en een perfecte administratieve opvolging.

Onze Office kantoren:

Forum Office Kortrijk
Louis Robbeplein 3
8500 Kortrijk
056 24 74 73
kortrijk.office@forumjobs.be

Forum Office Izegem
Roeselaarsestraat 2
8870 Izegem
051 33 50 50
izegem.office@forumjobs.be

Forum Office Roeselare
Brugsesteenweg 203
8800 Roeselare
051 23 23 02
roeselare.office@forumjobs.be

Forum Office Tielt
Kortrijkstraat 144a
8700 Tielt
051 42 60 65
tielt.office@forumjobs.be

Forum Office Waregem
Henri Lebbestraat 16
8790 Waregem
056 62 29 07
waregem@forumjobs.be

Forum Office Gent
Hollenaarstraat 137
9041 Oostakker
09 235 84 76
gent.office@forumjobs.be

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.